3 nejvěrnější znamení? Známe je!

KOZOROH (21. 12. – 19. 1.)

I „vánoční“ lidé to mají stejně jako Panny a Býci, i oni nesnáší nevěru. Pokud nebudete mít smůlu a nebude ve vztahu zrovna s nezbedným kozorohem, tak byste mohla být relativně v klidu. Kozorohové podvádějí velmi málo, dlouho naopak lidi prověřují a jsou velmi rozvážní. Když už se rozhodnou pro vztah, tak věří, že jste ta pravá!

BÝK (19. 4. – 20. 5.)

Býci jsou tvrdohlaví a nesnáší změny. Je dost složité být s býkem ve vztahu, na druhou stranu se vám ale (pokud nenarazíte na „zkaženého“ jedince) častokrát nestane, že by vám byli Býci nevěrní. Vzhledem k tomu, že si těžko hledají partnera, tak pokud už jsou ve vztahu, tak to stojí za to a ze svazku partnerského či manželského hned tak rychle neutíkají, naopak případné problémy řeší mezi čtyřma očima.

PANNA (22. 8. – 22. 9.)

Často trvá velmi dlouho, než si u panny vybudujete důvěru. Hned tak někoho si k tělu nepustí, což je v ohledu na ostatní, když je ve vztahu, samozřejmě dobře. Pozor však, občas si panny rády zaflirtují. Tím to ale začíná, a také končí. S nevěrou to lidé, narození v tomto znamení, většinou (naštěstí) nemají tak „žhavé“ jako některá jiná znamení zvěrokruhu.

Pokyny zdarma na facebooku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *