Horoskop na dnešní den – Pondělí (18-11-2019) – Zachutnalo vám zakázané ovoce, ale měli byste se chovat úměrně svému věku a peněžence.

Baran

Zachutnalo vám zakázané ovoce, ale měli byste se chovat úměrně svému věku a peněžence. Raději využijte den na trpělivou zodpovědnou práci. Nové kontakty lze navázat při sportu nebo ve společnosti. Zadaní by si měli vybít energii vyklepáním koberce. Ukáže se, že realizace plánů vyžaduje více času než bylo předpokládáno.

Býk

Zvýšený pocit síly a vaše aktivita dávají předpoklad ke zvládnutí pracovních úkolů. Budete úspěšní při prosazování svých požadavků u nadřízených a také ve sportu. Ukáže se, že realizace plánů vyžaduje více času, než bylo předpokládáno.

Blíženci

Trénujte si ústupovou cestu, jinak to bude v zaměstnání i v milostném vztahu jako na bitevním poli. Jestli jste sportovní typy, jděte se pak odreagovat někam do tělocvičny. Jinak si kupte lístek na veselohru. Ukáže se, že realizování plánů vyžaduje více času, než se předpokládalo.

Rak

I když se tváříte jako suveréni, lpíte na rodinném zázemí víc, než jste ochotni přiznat. Neumíte si představit, že by váš vliv na dění v rodině výrazně poklesl. Maličkosti, které vás jindy dráždí, dnes velkoryse přehlédnete. Ukáže se, že realizace plánů vyžaduje více času, než se předpokládalo.

Lev

Neočekávaně získáte užitečné informace od přátel a obchodních společníků. Sami se pokusíte o akce a operace různého druhu, ale s nevelkým zdarem. Spíše vzniknou finanční ztráty. Nepřetěžujte se ve snaze o nápravu situace. Ukáže se, že realizace plánů vyžaduje proti předpokladu více času.

Panna

Čeká vás den plný událostí, v němž můžete být aktivní i tehdy, když si nebudete moc jisti sami sebou. Vhodně se projevte a přijdou úspěchy v práci i ve sportu. Doma se nahromadí něco problémů vlivem vašeho nedostatku času. Ukáže se, že realizace plánů vyžaduje více času, než bylo předpokládáno.

Váhy

Posuzujte události s patřičným odstupem a neunáhlujte se. Snažte se dívat na problémy i z pozice těch druhých. Dobře uložte peníze. Můžete oslnit milovanou osobu. Nemyslete tolik na svou minulost. Ukáže se, že realizace plánů vyžaduje proti předpokladu více času.

Štír

V práci vás toho dnes čeká tolik, že se vám sotva podaří všechno splnit. Navíc hrozí nedorozumění s mladšími spolupracovníky. Ovládejte své emoce a buďte opatrní na své věci. Ukáže se, že realizace plánů vyžaduje více času, než bylo předpokládáno.

Střelec

Vyvarujte se neuváženého a prudkého jednání. Děláte si odvážné plány do budoucna, tak se je snažte realizovat. Nezůstaňte jen u snění, vydejte se na tenký led. Chce to jen vše si řádně promyslet. Potřebujete solidní partnerství. Ukáže se, že realizace plánů vyžaduje proti předpokladu více času.

Kozoroh

Příznivý den pro řešení finančních záležitostí a nové plány. Můžete zlepšit své postavení v zaměstnání a dostat výhodnou nabídku ke spolupráci. Den ale není vhodný pro společné cesty. Nebude-li vše podle vašich představ, zachovejte klid. Ukáže se, že realizace plánů vyžaduje proti předpokladu více času.

Vodnář

Ještě neskončilo vaše kritické období, ale když projevíte dostatek trpělivosti, brzy je zažehnáte. Nevyhledávejte konflikty a vyhněte se osobám, o kterých víte, že by je ve vaší přítomnosti mohly vyvolat. Ukáže se, že realizace plánů vyžaduje více času, než bylo předpokládáno.

Ryby

Pozorně sledujte všechny změny ve svém bezprostředním okolí. Snažte se vyhnout námaze a do řešení finančních otázek se raději nepouštějte. Pokud možno nikam necestujte. V partnerství se projeví rozdílnost názorů, ale berte to jako zpestření vztahu. Ukáže se, že realizace plánů vyžaduje proti předpokladu více času.

 

Pokyny zdarma na facebooku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *