Horoskop na dnešní den – Úterý (05-11-2019) – Asi dnes budete mít sklon k výstřednostem a okázalosti.

Baran

Horoskop na zítra

Asi dnes budete mít sklon k výstřednostem a okázalosti. A můžete tím pobouřit usedlejší kolegy. Půjdete-li si koupit něco na sebe, pořídíte si skvost, který bude vyčnívat z vašeho šatníku. Ale partnerovi se líbit bude. Zavládne spokojenost a dobrá nálada, ale i lehkověrnost a podléhání iluzím.

Býk

Horoskop na zítra

I když se vyhnete pokrytcům, nejste vždy schopni rozeznat, kdo je opravdu vaším přítelem a kdo se jen snaží vás využít. Snažte se lépe poznat ty, kterýmchcete dát svou důvěru. Zavládne spokojenost a dobrá nálada, ale i lehkověrnost a podléhání iluzím.

Blíženci

Horoskop na zítra

Pokud jste se o víkendu věnovali studiu, dnes nastává vhodná chvíle nabyté znalosti využít. Jen nesmíte být nervózní a nenechte se zastrašit případným počátečním zakolísáním. S chladnou hlavou a sebevědomím zvládnete vše. Zavládne spokojenost a dobrá nálada, ale i lehkověrnost a podléhání iluzím.

Rak

Horoskop na zítra

Jste popudliví a vztahovační. Neměli byste považovat za zrádce přátele, kteří vás upozorní na vaše chování. Projděte se a v klidu zpytujte svědomí. Snažte se o nápravu. Pozor na lehkověrnost a podléhání iluzím.

Lev

Horoskop na zítra

Na dříve narozené kolegy se můžete bez obav spolehnout. Jako byste u nich měli protekci, ale spíše asi získáváte jejich srdce svým poctivým pracovním přístupem. Raději nespoléhejte jen na pomoc druhých a využijte svoje rezervy. Zavládne dobrá nálada, ale i lehkověrnost a podléhání iluzím.

Panna

Horoskop na zítra

Můžete se dnes setkat se zvláštními lidmi a navázat podivné, trochu dvouznačné kontakty s osobami, které jako by nebyly z této země. Zdá se, že obě strany tím hodně získají. Vládne dobrá nálada, ale i lehkověrnost a podléhání iluzím.

Váhy

Horoskop na zítra

Nevěra není věc nějak moc smysluplná. Chce to šarm a peníze. Vydržte ten obdiv a úspěchy. Ještě pár dní a budete mít komplex vlastní velikosti za sebou. Vlídná slova a úsměv dokáží zapůsobit na vyčerpané nervy, až dorazíte z prácedomů. Vládne spokojenost i lehkověrnost a podléhání iluzím.

Štír

Horoskop na zítra

Krok za krokem se blížíte k cíli, přičemž si pečlivě vybíráte své další úkoly. Kdybyste se hned na všechno vrhli, mohli byste se cítit poněkud ztraceni. Základem je dobré plánování. Vládne spokojenost, ale i lehkověrnost a podléhání iluzím.

Střelec

Horoskop na zítra

Určitá nepohodlnost vám dnes ztíží realizaci dnešních plánů, ale určitě je neznemožní. Tak nevěšejte hlavu a nestěžujte si na smůlu, ale zkrátka jednejte a jděte dál. Efekty na sebe nedají dlouho čekat. Posléze nad podléháním iluzím převládne spokojenost.

Kozoroh

Horoskop na zítra

Někdo z vašich lidí může mít zcela odlišný názor než vy a nebude se chtít dát přesvědčit. Dovolte mu, ať si jedná po svém a předstírejte, že uznáváte jeho argumenty. Ta osoba si brzy uvědomí svou chybu, ale aspoň nemůže litovat, že jste jí nedali šanci. Hvězdy dnes nesou lehkověrnost a podléhání iluzím.

Vodnář

Horoskop na zítra

Máte dnes své vlastní plány a bude lepší, když do nich nikdo jiný nebude zasahovat. Mohlo by to pokazit velmi zajímavou koncepci, nad níž jste pracovali už nějaký čas. Postupujte tak, jak si myslíte a brzy se ukáže, že to je ta nejsprávnější cesta.Vládne spokojenost, ale i podléhání iluzím.

Ryby

Horoskop na zítra

Pravděpodobně vás nyní čeká spousta namáhavé a těžké práce – obzvlášť, když se budete chtít dostat ze zadaných úkolů se ctí. Musíte se opravdu se vším potýkat sami? Někdo přející vám určitě rád pomůže. Vládne spokojenost, ale i podléhání iluzím.

Pokyny zdarma na facebooku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *